W E. Leclerc Poznań i Śrem skupiamy się na niesieniu pomocy lokalnym schroniskom

We współpracy ze Schroniskiem w Poznaniu, Schroniskiem w Gaju oraz TTB w Poznaniu udało nam się umieścić w gazetce informację na temat zwierząt do adopcji. Dzięki tym działaniom bezdomne zwierzaki miały większą szanse na adopcję.

Świąteczna zbiórka

W miesiącu grudniu umieściliśmy informację w gazetce dotyczącą zbiórki różnych produktów pomagającym przetrwać zimę podopiecznym schronisk.

Kalendarz

Kolejnym przykładem był kalendarz, w którego stworzeniu pomogli nam klienci E. Leclerc. Dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczamy lokalnym Schroniskom.

Zbiórki żywności

W marketach w Poznaniu oraz w Śremie chętnie angażujemy się w zbiórki żywności i artykułów higienicznych. Dzięki naszej współpracy z innymi organizacjami skupionymi na niesieniu pomocy trafiają one do osób najbardziej potrzebujących!

Wsparcie lokalnych producentów

Palarnia kawy

Warto zauważyć, że E. Leclerc Poznań i Śrem promuje oferty lokalnych dostawców. We wrześniu 2018 r. we współpracy z marką Cafe Creator przedstawiliśmy ofertę kaw, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Firma wywodzi się z Poznania.Targi Producentów Lokalnych


2016


03/2017


06/2017


2018


2019